one day, one way

13. června 2013 v 16:19
Zdravím.. Nějak jsem se zamilovala do tohodle obrázku. Připomíná mi brněnské ohně..
Taky mi tom připomíná tradiční slavnosti města. Připomíná mi ty časy, kdy mi bylo všechno jedno. Nonstop jsem pila ledovou tříšť a dotoho zakusovala dlouhý ovocný pendrek. Pořád jsem se s lidma motali tam a sem. Ve spěchu jsme naráželi do lidí. Ze zimy jsme druhým čorovali mikyny. Z hladu jsme okrádali večerky.:))
Potom se setmělo a mi si lehli k řece. Leželi jsme tam rozvalení na trávě a očima pozorovali oblohu a hvězdy. najednou zhasli všechny světla, lidé se na nás tlačili a donutili nás, abychom si sedli. Seděli jsme tam o sebe opření a s úžasem jsme sledovali ohňostroj.. Pár desítek minut jsme seděli bez pohnutí, jak kdybychom byli v tranzu. Usmívali jsme se a bylo nám všechno jedno..

Co bych teď dala za to, aby mi bylo všechno jedno.. Příští týden se uzavírají známky a učitelka mi dneska řekla, že si tu čtverku z fyziky už nemůžu opravit.. Že už je na to pozdě.. Vždyť máme ještě týden, tak co řeší?! .. Nemůžu mít čtverku na vysvědčení.. Nejen, že by mě naši zabili, ale toto vysvědčení se píše na přihlášky na školu a co bych pak dělala, kdyby mě nikam nevzali..
Jeden borec ze třídy má stejný známky jak já (snad i horší) a dala mu trojku, protože se hlásí. Já se hlásím každou hodinu, ale ona vždy vyvolá jeho.
Nebo spolužačka. Učitelka ji slíbyla, že když dostane z poslední písemky trojku, dostane trojku na vysvědčení.. Dostala trojku s pChci vědět, co se bude dít dáísemky a čtverku z fyziky..

Ó bože, kam ten svět spěje?! Je nespravedlný, bez lítostný a s každým si jen vyjebává. Až teď chápu sebevrahy. Už to nezvládali a tak se vidali na cestu, kde jim snad bude líp. I mě to už párkrát napadlo.. A smrt sama o sobě je velmi zajímavá. Co se snámi stane, až budeme mrtví? Co se bude dít? Budem v neby? Opravdu existije peklo a nebe? No, doufám, že peklo neexistuje.. Protože bych tam zkončila.:// ... Ale teď nechci umřít. Chci vědět, co se bude dít dál. Chci vědět, jestli se dostanu někam na školu, jestli budu mít nějakou normální a dobře placenou práci. Jestli se mi splní to, co se mi od života hnusí. A to je se vdát, den co den se probouzet vedle toho jednoho (popřípadě jedné), mít uřvané děti, které mi akorád tak budou lést do peněženky, nebo budu sama, bydlet v bytě a oddaná jen sama sobě.. Život s námi nejen vyjebábá, ale taky je jeden velký otazník. Co bude až bude? Na takové to otázky snad ani bůh neodpoví.. Ale život je také náhoda. A jak říká kamošův otec ''Náhoda je svině? Kdepak, náhoda je piča''

No, v poslední době musím hodně přemýšlet a zítřek bude stejný, možná že ještě horší.
Dostala jsem čtverku z fyziky, ale jinak mám v žákovské samé 1, 2 a 3, ale mamce se to prostě nedá vysvětlit a dneska jsem byla ráno u zubařky. Mamka mi ještě nenapsala omluvenku, ale jak by mi ji psala, dozvěděla by se o té čtverce´a zakázala by mi jít o víkendu ven. Proto jsem vymyslela 3 ány. :DD

plán č.1: nejsem napsaná v třídnici, takže bych se vysrala na omluvenku a přes víkend bych musela být ultra hodná, aby si tu žákovskou mamka nevyprosila.
plán č.2: Počkám si, aby už byla co nejvíce ospalá a napsala mi do žákovské jen tu omluvenku a na známky by se vysrala.
plán č.3: Řeknu ji, že jsem si nechala omyleme škole žákovskou (budu ju mít u některé z kámošek) a ona na to přes víkend zapomene a ráno v pondělí když půjde do práce ji na stole bude ležet vzkaz, ať mi napíše omluvenku..

A důvod proč je tento víkend tak důležitý? Jsou u nás kolotoče, a tudíš akademka a já se na ni chci prostě podívat. A to ještě ráno v sobo. jedem do brna, protože taďka potřebuje oblek na tetinu svatbu a já chci legíny:3 a prostě si nechci dosrat víkend jen jednou známkou.. Na klotoče seru stejně tak, jako loni. A jak už jsem psala v minulém článku ''jsou to zbytečně promarněné peníze, za nějaký 3 minuty nepovedeného adrenalinu'' Ale tak jako, stejně bych to mě zadarmo..:D protože jdu s plno zazobanýma lidma a s lidma s volňáskama. :DD A to ještě budem vipadat jako školka B.V. (jedna skupinka lidí u nás ve městě, kde jich je v ''partě'' asi 20 a potulují se městem a vipadají jako školka a k tomu je vede jedna holka B..) Vlastně, jsme domluveni, že půjdu já, S. Š. P. T. L. P. T. K. M. J. a ktomu asi dalších 5 l. kamošů..
Ale kolotoče mají v něčem výhodu. Byldím pár stovek metrů od teho náměstí, kde kolotoče staví a pouští tam i docela dobrou hudbu.. :D :))

Ale teď jedna strašná zpráva. (teda aspoň pro mě) Už zkončila fotbalová sezóna a u nás letos nebudou přáteláky s žákama, což znamená, že už neuvidim M. :( A to jde prý hrát za brno.. Doufám, že ne. Doufám, že je to jen kec a dál bude pokračovat v dorostu tady u nás..:)) '(

No a tímto se s vámi loučím..:)) Toto je jedno video, nějak mě inspiruje v to, že jsou v životě známky ukradený..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama