sorry seems to be the hardest word..

15. dubna 2013 v 18:49
Opět zdravím..
Tak po teplém a ničím nerušeném víkendu se vám sem opět sděluji.. Teploty u nás v neděly stouply až na skoro 20stupňům a já jakožto asi normální člověk jsem chtěla jít ven. Ještě před oběděm jsem musela jít s flaškama a málem jsem umřela. Šla jsem v černých legínách, tílku a takové delší tenké mikince a pořád mi bylo vedro. Mám to sice kousek od domu až k tem popelnicím, ale i takováto malá cesta mě zmohla a proto jsem zůstala pozbytek dne doma. A ani mě to nijak neštvalo, spíš jsem byla ráda. Mohla jsem si v klidu dodělat nějaké věci, do kterých se mi nějak před tím nechcelo..

V ponděí, tudíž dnes jsem se nějak zvláštně těšila do školy. Chodím do školy celkem ráda, ale dnes to bylo jiné. Probudila jsem se dnes stejně jako pokaždé, asi ve třištvrtě na pět (a to bydlím pár kroků od školy) no a prostě jsem si všechno hnedka udělala . Nachystala, doučila jsem se pár zápisků, ořezala jsem si všechny tužky a pastelky (obvikle to nedělám) no a prostě jsem se nějak celkově do té školy prostě těšila víc jak jindy a prostě jsem umírala nedočkavostí až bude 8hodin..
Moje nadšení se ale hned změnilo v první hodině. Literatura. Psali jsme hnedka jak učitelka přišla písemku na národní obrození. Literatura byla jedinej předmět, do kterého jsem se ráno neučila. No doufám, že dostanu aspoň trojku! :D Dále jsme měli matiku. Fakt skvělí..dneska takovej pěknej den a já se musím učit na zejtřek na čtvrtletku.. ;DD a myslím, že potom jsme měly chemii. Jak já jsem se na ní těšila.. :')) Vždycky, když se mě někdo zeptá na oblíbený předmět, tak řeknu chemie. Dříve to byla matika, ale tato doba už je vážně pryč.
Ti lidi, co se mě ptají na ten oblíbený předmět většinou čekají, že z ní budu mít jedničku. Podle mě to ale tak není. Člověka, aby ho něco bavilo, nemusí být v té činosti nutně ten nejlepší. Vlastně, ani se tak ani nestydím říct, co jsem měla z chemie za známku. Byla to trojka. Myslela jsem, že jsem tomu učitelovi ukradená, protože vyvolává jen samé chytré lidé a mě si prostě nevšímá. Ale opak je pravdou.. Dal mi prý trojku (čekala jsem čtverku :'DD), kvůli tomu, že se mi prostě nějaká ta písemka někdy nevyvedla, ale že vidí že se hlásím tak mi chtěl dát dvojku. Ale přiklonil se k té trojce -,- Od té doby se snažím to pochopit. Vlastně, není to tak těžké jak se zdá. Myslím, že je chemie tak užasný předmět, jako jsou všechny ostatní a každý si mezi nimy určitě najde svůj oblíbený..

Teď jsem se asi nějak rozepsala nad nějakou blbostí, kterou jsem tu ani zmiňovat nechtěla, ale tak..aspoň jsem se rozepsala a budu doufat, že i vypsala.. :DD
No, dnešní téma článku měl být trošičku jiný, proto se vám ho sem pokusím trošku přiblížit..
Myslím, že každý by měl mít svůj oblíbený styl hudby, nebo aspoň interpreta nebo skupinu. A vážně nesnáším ty lidi jako: ''omg, ty posloucháš toho a toho seš trapnej..!!'' Někdy mě to udivuje.. nejlepší kámoši a kvůli jinému stylu hudby se pohádají. :D Vlastně, stává se to i mě. Nejsem nějaká významná posluchačka Biebra nebo 1D, ale některé písničky od nich mám v mobilu a oni mě za to prostě odsuzují. Náhodou myslím, že na to, kolik je Biebrovi let, toho dokázal hodně a to taky 1D.. A právě na to narážím, protože mě vážně už sere jedna spolužačka. Jako jo, je v pohodě, ale poslední dobou se ke MĚ chová prostě nějak divně. A dnes mě na obědech odsuzovala, že mám svou oblíbenou zpěvačku. Jo, přiznávám. Mé srdce je zcela oddané rapu, ale kousek v něm patří i Cher.. Cher Lloyd. V těch nejhorších chvílí, když už vážně někdy nezvládám ty hejty ona mi pomáhá. Její hlas, její úžasný úsměv prostě ona je pro mě dokonalá a snad jediná, ke které shlížím, jako k úžasné holce.
Beru ji za úžasnou zpěvačku. Sice mi některé její písničky připadají uřvané, ale jinak ji prostě miluji a je vlastně asi mím vzorem ze slavných.. Doufám, že mě nikdy neomrzí její písničky. Nebo aspoň ty, co přezpívala v X factoru. Vážně mě ta spolužačka sere, odsuzuje mě snad za každý můj krok, za to že mě zná, za to že spolu sdílíme jednu třídu a snad aji za to, že vůbec jsem.. Jo, mám hodně chyb a proto se za to omlouvám. Omlouvám se všem těm ''dokonalým'' lidem. Ale nějak se tím nehodlám zaobírat, tak mám nepřátelé co do mě denodeně hejtujou, ale mám i dobrý kámoše. Neříkám jim sice všechno, ale každému něco a to mě stačí. ;))
Ježiš, teď jsem zase začala řešit něco jinačího.. :DD No prostě jak jsem poslouchala ty písničky od Cher, tak jsem se prostě do jedné z nich zamilovala. ;33 Přezpívala ji v X factoru a myslím, že si ji hodně povedla. Je na ní prostě úžasná. Má takový ten svůj styl oblékání a prostě je úžasná.. Písnička se jmenuje Sorry seems to be the hardest word v překladu to znamená Promiň se zdá být tím nejtěžším slovem. Myslým, že to je pravda. Promiň je podle mého teda, to nejtěžší slovo, co existuje. Ať už je to v lásce či v jiné činosti, je to pravda a třeba pro mě je to těžký i říct, když něco omylem udělám mé kámošce a strašně se smějem tak asi 5min. a v té době ji promiň prostě nedokážu říct. :DD
omlouvám se za sprostá slova a za chyby v článku. Pochopte, nejsem dokonalá, ale ani nikdy nebudu..

jinak v předchozím článku o Osvětimi jste se mě ptali jestli jsem taky byla v té plnové komoře. Tak, ano byla, je to vážně malá a studená místnost..brr dělá se mi husiny když na to myslím..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denn Kamze Denn Kamze | Web | 15. dubna 2013 v 19:23 | Reagovat

Jojo..jmenuje, ale nevybírali jsme ho :-D

2 Šukatérka Šukatérka | Web | 15. dubna 2013 v 23:29 | Reagovat

Ty kříže strašně bijou do očí :-D no, pár chybiček tam máš, ale každýmu normálnímu člověku je to jedno =)

3 Machiina Machiina | Web | 17. dubna 2013 v 18:09 | Reagovat

Mám rozkapaný oči a za ty kříže zrovna teda neděkuju..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama