Mezi tím co ty koukáš po jiné, někdo touží být s tou co je vedle tebe.

10. října 2012 v 17:29
Škola..jen samé učení. Skvělé, fakt. Do toho rýma, naražená čéžka a a všude po nohách modráky. . .Víc bych si fakt nepřála.
Sice se nic moc nemusíme učit do škole, ale pořád semé úkoly a odborné obrázky v sešitech a táák. Už mi z toho jebe!!.. Každej den nějaká písemka, test či zkoušení.. V chemii. Učitel: myslím si látku. Má pevné i kapalné skupenství a má stříbřitou barvu... To mě řekněte, jak máme jako vědět jakou látku si myslí. Myslela jsem že to je cín, bohužel. Byla to rtuť.
Každej den příjdu domů a zapnu počítač. Musím jak blbá zjišťovat všechny ty divnosti co nestihnem ve škole. Do toho mám puštěný nějakej playlist z Kt a zaplý Fb a Tt. Nejsem závislá na facebooku, jen musím vidět tu ikonu s logem Fb, někteří lidé třeba můj bratr nemůžou pochopit, že když sem přihlášena, neznamená to že tam sem. A taky se mi pořád zdají divné sny. O tom, že umřu. Koupím si vinici. Začnu pálit dom. kořalku a ták.. a ve všech těch snech jsou 3 kluci. Nesnáším je. M.M.P.- jejich iniciály. Nevím co si mám myslet. Ve škole se bavím jen s tím jedním s P. a to jen prohodíme pár slov na chodbě. Neznáme se, Nezdravíme se a ani se na sebe netlemíme, když se potkáme. Prostě se vůbec nevnímáme, a to by mě zajímalo, proč se mi zdá zrovna o těhle retarddech. Ať už mi pomáhaj pálit či mi kradou vinnou révu na slámovku pořád se mi onich zdá..
A další věc. Dan. nějak to jde ke dnu! a já nevím proč :\\. Včera v noci jsem nemohla vůbec usnout (Jako každou jinou noc). Přemýšlela jsem o Láďovi. NE! Už si sním psát nebudu, NEMŮŽU, nemůžu se do něj zamilovat, mám Dana. Prostě nemůžu.. Musím jít co nejdřív s Danem ven, až nebudu mít tolik školy. a bude to všechno zase v pohodě a řeknu si, že jsem si to s Láděm jenom namlouvala. Ale taky se bojím, že to tak nebude. Že se zamiluju.. Jo jsem strašnej pesimista. Noo, asi si těďla stáhnu nějakej film, kterej jsem už hrozně dlouho neviděla. Asi osm statečných. už sem ten film neviděla tak měsíc :DD. a to mě připomíná, že jsem ještě nedočetla toho Bílého Tesáka. Pořád to odkládám a pořád si nedokážu najít čas. Dolů vám hodím dvě videa. První je spíš klip, od rytmusa- 8.october, kde zpívá o Daře a druhý video je od jednoho borca z města, točí fakt dobrý videa, většinou to jsou spíš nějaký blbosti, ale určitě se zasmějete. A toto je video o BMX freestyle, určitě se koukněte aspoň na to a nezapomeňte kdyžtak (nenutím vás ;)) přihlásit odběr. Tak zatíím, ahoj
^.^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama