''pokaždé když ho uvidím, rozbuší se mi srdce''

28. září 2012 v 12:46

Včera jsem si psala s Luďkem (Láďa, ''bráška''). Nejvíc úžasnej je<33 nehorázně mi pomáhá a vždicky rozesměje i když mám tu nejšpatnější náladu. Děláme si ze sebe srandu, ale oba víme, že to myslímev dobrém. Zdál se mi předevčírem o něm sen a včera zas. :D Jsem mu to řekla a on si z toho dělal srandu, ale .. Ale já bych si možná přála aby se to stalo.. Napsala jsem mu, že se mi to líbylo a tak.. Pak jsem si chvilku psali o tom jaký by to bylo, kdybychom spolu třeba někdy chodili.. A já v té chvíli začala uvažovat i nad Danem. Co když ho nemiluju a je to všechno kolem mě jenom škaredý zvyk ?!.. Zvyk, že mu napíšu sms, na twitteru, na skypu nebo na Facebooku.. Když Luděk je úpa jinačí. U něj vím, že můžu říct úplně všechno a že to nějak dobře vezme, ale když bych to řekla Danovi, tak nevím co by stím udělal.. Myslíte, že v tom může hrát hlavní roli i věk? Když vlastně Dan je o půl roku mladší jak já, tedy mu je 13, a Láďa je o 2 roky starší než já. (Bude mu 16.) Já bych řekla, že možná i jo. Protože Luděk ví odpovědi na všechny mé střelené hádanky a otázky a Dan ..? Říkal mi, že měl 33 holek, ale asi to bylo takoví to chození jak ve školce.. Beztak s nimi chodil třeba jen týden nebo pár dní, jak ho znám a jak znám všechny ty jeho kámoše, jak dlouho vydrží s holkou. Je to všechno taďka tak hrozně zamotané.. Nehorázně. Dan mi včera psal, že se mu po mě stýzká a tak, ale dneska když jsem mu napsala na Fb, se ptám jak se má a on že nic moc, se ptám proč? a on že neví.. tak ho chci utěšit a píšu ''aha :(. to bude zase v pohodě.Uvidíš :) :*'' a on na to jen ''njn''. a pak se z Fb odhlásil. Takže já se vůbec snažím ?!.. Dneska už mu psát nebudu, ať si napíše on.. nejsem vtěrka.
Včera jsem po škole byla venku s kamošou L. a moc jsme si to užily.<33 Dneska půjdem asi také, jen asi půjdem běhat<33 :D Máme novou trať, po tom incidentu s tím úchylem :D běžíme vždicky kolem zahrad ne severním a potom jen kolem vinohradu.. Nejlepší bylo, když bylo vinobraní :D to jsme si každá natrhala plno hroznů a potom jsme to celou cestu žraly..:DD No tak já se s váma asi loučím.čůs<33
^.^

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lilly Lilly | E-mail | Web | 28. září 2012 v 13:04 | Reagovat

Ten Dan mi príde skôr ako nejaký sukničkár. Na to, koľko má rokov už stihol vystriedať veľmi veľa dievčat. Ten Láďa je z toho, čo si napísala, sympatický :) Držím ti palce :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama