night in the jungle

13. července 2012 v 13:49 | gabča
Ahoj ;)

Včera mě kamoška Kamča přemluvila, ať sní spím ve stanu, samozdřejmě sem řekla, že jo. Ve 2 sme šli ven ještě s jedním kamošem Fištou. Pak mě tam Kamča říkala, že vždycky když sme někde s Fištem, tak něco žereme, potom sme tam blbly a Fišta, tam vyčoroval nějakým holkám řetízek z brava a nešel mu zapnout, proto sem mu ho pak musela zapínat já.
Potom jsem jela s Kamčou do vedlejších Bránic za její babičkou a ten debilní řidič v autobuse nám nezastavil na té zastávce, kde sme chcely vystoupit, takže sme se museli projít. Když sme dojely spátky do města tak sme si šli nakoupit nějaký žrádlo a pak sme rovnou šli už na tu její zahradu, kde sme měly stanovat. Ješte sme se stavily u ní doma, prej pro věci nutný k přežití.. Když sme došli na zahradu, tak první co sme šli udělat, tak sme se šli nažrat. Potom sme si říkaly, že budem spát v takovým malým stanu a že tam aspoň nepolezou myši, ale potom sme si rači vybraly ten velkej stan.
Hnusně to tam smrdělo a protože tam ze spoda byla taková velká díra, tak sme si tam měly dát plachtu aby nám tam nevlezly myši. Ve vnitř byly takový 2 povlečený matrace z postele, dva normální spacáky, jeden velkej vojenskej spacák, ještě jedna malá matračka a tu sme použily na to, aby nám tam nešly ty myši, pak tam bylo hodně oblečení a hodně mravenců, pavouků a nějakých hnusných brouků a byla tam strašná tma.
Kolem šestý sme se tam zabarikádovaly a už sme se připravovaly na spaní. Potom Kamča hledala ponožky v její kabely přežití a pak to tam všechno vysipala. Pak začal foukat úplně studenej vítr, tak sme si na sebe vzaly nějaký tepláky, co sme tam našli.
Když už sme nevěděli co máme dělat, tak sme se procházeli po zahradě a všude sme se fotily. Dala bych sem víc fotek, ale zbytek fotek má Kamča ve foťáku, ale jelikož ji zhořel kompl, tak mi je pošle až pojede za sestrou, ale to bylo z jinýho soudku.. Potom sme se začaly nudit ještě víc a tak sme si psaly s Fištem a on za náma nechcel dojet, ale slíbyl nám, že za náma dojede ráno v 9, potom sme si ještě volaly s Petrem a hrály sme nějakou hru na otázku, většinou ty otázky byly o klukách. Když sme už vážně nevěděly o čem si máme povídat, tak sme si začaly povídat o naší třídě. Potom sme tam nějak blbly a já jsem si udělala půlnoční předsevzetí, že do půlnoci ztloustnu do těch tepláků, co sem měla na sobě, aby mě furt nepadaly. Když už nám byla zima, tak sme šli do stanu. Ve dvě hodiny jsme se obě dvě probudily a pak sme šli zase spát. Vo 5ti jsem se propudila a jelikož sem se nudila, tak sem probudila Kamču chvílu sme si povídaly a ona pak usla, nevěděla jsem co mám dělat, tak sem šla spát taky. Vo osmi sem se znovu probudila a už se mi Kamču nechtělo budit, tak sem ležela a pozorovala sem, jak na stan prší. Vo půl desátý se Kamča probudila a tak sme si šli udělat pití. Já jsem měla čaj a ona kafe. Vo půl jedenáctý jsme šli domů. Ačkoly je venku hnusně, tak budu asi doma. A asi celej den budu poslouchat tuhle písničku, nelíbí se mi, ale pořád mě láká ju pouštět :D. http://www.youtube.com/watch?v=rqvcjWFHFRQ
gabča
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 krysiik krysiik | Web | 13. července 2012 v 13:57 | Reagovat

Tak doufám že jste si to užili. :)

2 Gabča Gabča | Web | 13. července 2012 v 14:09 | Reagovat

jo užily :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama