daily running

31. července 2012 v 21:31 | gabča
Ahoj ;)

Jelikož si jeden můj spolužák udělal účet na facebooku a furt mi píše, tak mu jako zdvořilá holka odpovídám a zrovna dneska a včera jsme řešily budoucnost. Nechápu co všichni vidí na rodině, ten Michal, se kterým jsem si psala mi říkal, že bude mít velkej dům, za manželku bude mít tu holku, se kterou teť chodí, bude mít dobrou práci a 2 děti, nechápu co natom všici vidí, já mám svou budoucnost rozmyšlenou a je rozhodně lepší jak život se stejnou osobou. Budu mít velkej barák, cabriolet a jeep, obrovskej angicko-americkej krb, budu tam bydlet sama, každej víkend budu pořádat grilovačky a budu mít 2 psi. Určitě budu mít Bernskýho Salašnickýho a pak sem chtěla československýho vlčáka, ale je těžkej na vycvičení a proto sem se rozhodla pro Aliašskýho Hakyho ♥. A rozhodně jeto lepší budoucnost, jak se celej život probouzet vedle tý samí osoby..
Toto je ten ALijašský Haky, láska moja..♥ ;) Ale to jsem se nějak rozepsala do něčeho, co jsem nechtěla rozepisovat. Tento člek má být o mém každodenním běhání. Tak asi před necelým měsícem jsem byla s kamoškou běhat, protože ani jednu znás nebaví cvičit. Běhání jsem si natolik oblíbyla, že už běhám každej den dokola tu samou trasu. Vlastně oběhnu část města, na které málokdy někoho potkám. Nejlepší na tom je, že půlká mé trasy je obíhání vinohradů, obylí a kukuřic, takže kdybych měla chuť, tak si můžu něco utrhnout. A taky je pěkný, že na jedný ze zahrad má někdo ovečky, kozy, slepice, selátka a různý takový zvířátka. Asi nejvíc jsem si oblíbyla jednoho kozla, kterej zamnou pořád chodil.
Zatím nemá jméno, ale do budoucna ho nějak pojmenuju ;). A jakmile doběhnu na poslední rozcestí, vypínám mobil a přestávám běhat aby mě něco nezajelo. A pak se to stalo.... Zastavil mě nějakej borec v bílém autě, jestli nechcu hodit dolů do Kounic, tak sem řekla, že nechcu a on jestli znám nějakou Angeliku, tak sem řekla, že jo a on se mě na ňu furt ptal a pak mě řekl, že škoda, že mě není 15. Pak se mě zeptal kde sem byla, tak sem řekla, že tam, a on se mě zeptal esi s nějakým klukem, tak sem mu řekla, že ne. Potom se mě zeptal jestli se nebojím tak sama (samozdřejmě že jo, ale řekla sem, že ne..) a on že by mě mohl někdo ukráct, tak sem mu řekla, že tam má zahradu strejda, tam další a tam kamoščin děda, samozdřejmě sem si to vymyslela a byla tam nějaká louka..Potom mi řekl, že jede za tou Angelikou a že od koho má pozdravovat, řekla sem že od Sabiny, nic jinýho mě v tu chvíly nenapadlo a potom odjel. Asi za 5min. jsem došla na pole, kde jsem to dobře znala, byla tam vysázená kukuřice, tak jsem si šla utrhnout a jak jsem se rychle otočila a šla, nevšimla jsem si tyčky, takže jsem si odřela nohu. Měla jsem to odřená od piči do půly lítka, ale teť tam mám jen 10tisentymetrový škrábanec. A teť jsem v bezpečí domova a píšu tento článek ;).
Jo a Lucko, tady máš ty fotky cos strašně moc chtěla, abych je sem dala ;).
A rači se neptám, pročs chtěla, ať je sem dám.. Jo a kdyby něco všechny ty fotky fotila ona a sem na nich z donucení a na té prostřední fotce brečím smíchy protože, co ona tam dělala, tak to bylo namě moc jako..
gabča
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama